Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe

HomeDrzwi wejściowe KrakówDrzwi wejściowe dwuskrzydłowe

Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe

Nowoczesne budownictwo jednorodzinne oraz indywidualne projekty architektoniczne stawiają przed producentami drzwi coraz więcej wyzwań, nie tylko w zakresie wyglądu drzwi i parametrów, ale również w zakresie wielkości montowanych drzwi.

Jeśli mamy do czynienia z szerokim otworem drzwiowym, często najlepszym rozwiązaniem są drzwi dwuskrzydłowe, które można zamówić w dwóch wariantach – z dostawką otwieraną lub stałą.

Masz problem z wyborem?

Nowoczesne budownictwo wymaga zastosowania nietypowych rozwiązań. Jakie drzwi wybrać do zabudowania szerokiego otworu? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie po najlepsze drzwi dwuskrzydłowe!

Drzwi dwuskrzydłowe

Zastosowanie wariantu dwuskrzydłowego nie wymaga od Państwa rezygnacji z doskonałych parametrów izolacyjnych. Wszystkie oferowane przez nas modele drzwi z dwoma skrzydłami, czy to z dostawką stałą, czy też otwieraną, pełną lub przeszkloną gwarantują komfort użytkowania oraz nienaganny wygląd.

Najlepsi producenci drzwi dwuskrzydłowych

Zdajemy sobie sprawę, że poszukiwania drzwi z dwoma skrzydłami, do szerokiego otworu mogą być czasochłonne, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo najlepszych na polskim rynku producentów takich drzwi. Doskonałe parametry oraz szeroki wybór modeli posiada firma KMT – oferta tej firmy zaspokoi wymagania amatorów klasycznej, jak również nowoczesnej architektury. Erkado to producent, który oferuje możliwość rozbudowany swoich podstawowych modeli  z oferty o dostawki – głównie stałe – które dzięki przeszkleniom doskonale doświetlają wnętrza.

Przykładowe drzwi dwuskrzydłowe w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków