Drzwi ukryte wewnętrzne

HomeDrzwi wewnętrzne KrakówDrzwi ukryte wewnętrzne

Ukryte drzwi wewnętrzne

Opcją idealną dla osób, które całkowicie chcą usunąć drzwi ze swojej przestrzeni są drzwi wewnętrzne ukryte. Drzwi takie po zamknięciu całkowicie licują się ze ścianą, tym samym stając się niewidzialnymi.

W salonach ABC Dom mogą Państwo zamówić całkowicie dopasowane do wnętrza drzwi zlicowane ze ścianą. Producenci dają możliwość zamówienia drzwi pomalowanych na dowolny kolor, fornirowanych, pokrytych grafiką, fakturą lub też lustrem.

Drzwi wewnętrzne Kraków

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i setki modeli drzwi ukrytych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy modele drzwi i doradzimy. Zamontować też możemy!

Drzwi zlicowane ze ścianą

Aby zapewnić efekt niewidzialności ościeżnica oraz opaska wokół drzwi są ukryte i zlicowane ze ścianą. Niewidoczne drzwi to minimalistyczne i estetyczne rozwiązanie idealne do nowoczesnego wnętrza.

Jakość drzwi oferowanych w salonach drzwi ABC Dom w Krakowie poznają Państwo już po pierwszym spojrzeniu na naszą bogatą ekspozycję. Zapraszamy do salonów w dwóch punktach Krakowa. Dla Państwa wygody umieściliśmy nasze sklepy na dwóch przeciwległych punktach miasta, aby być bliżej.

Przykładowe  drzwi ukryte w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków