Panele podłogowe Aurum – montaż w cenie!

HomeUncategorizedPanele podłogowe Aurum – montaż w cenie!

Panele podłogowe Aurum – montaż w cenie!

Wymarzona podłoga z montażem w cenie? To możliwe z panelami Aurum!
Skorzystaj z wyjątkowej promocji i kup panele podłogowe Swiss Krono Aurum z montażem wliczony w cenę zakupu! Promocja dotyczy wszystkich kolekcji paneli Aurum i obejmuje montaż.

Podłoga jest przystosowana do ogrzewania podłogowego wodnego i cechuje się wodoodpornością, która gwarantuje utrzymanie wszystkich cech użytkowych i estetycznych przez 72 godziny od zalania.

Dlaczego warto wybrać panele Aurum?

Wysoka jakość i trwałość: Panele Aurum wykonane są z najwyższej jakości materiałów i zapewniają długoletnią eksploatację. Posiadają klasę ścieralności AC5, co oznacza, że są odporne na intensywne użytkowanie.
Piękny design: Szeroki wybór wzorów i kolorów paneli Aurum pozwala na stworzenie wymarzonej aranżacji wnętrza. Wśród dostępnych kolekcji znajdziesz zarówno klasyczne wzory drewna, jak i nowoczesne dekory.
Łatwy montaż: Panele Aurum są łatwe w montażu, nawet dla osób bez doświadczenia. System montażu na klik ułatwia i przyspiesza układanie podłogi.

Prezentowane kolory podłogi na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistości.

Nie czekaj dłużej i skorzystaj z tej wyjątkowej okazji! Zamów panele Aurum z montażem w cenie i ciesz się piękną podłogą przez wiele lat.