Gdzie kupić podłogi w Krakowie?

HomeBlogGdzie kupić podłogi w Krakowie?

Gdzie kupić podłogi w Krakowie?

Gdzie kupić podłogi w Krakowie? To pytanie, na które jest tylko jedna odpowiedź. W salonach z podłogami w Krakowie, spośród których, w tym miejscu możemy polecić nasze salony 🙂 Ale aby nie były to puste słowa, to wypada nam napisać o zaletach naszych placówek i asortymencie, montażystach, a nawet promocjach, które często pojawiają się w ofercie. Zaczynamy.

Salony

ABC Dom posiada 2 salony na przeciwległych końcach Krakowa. Jeden przy drodze wylotowej na Warszawę, na Prądniku, na ulicy Meiera w Krakowie, a drugi znajduje się w największym krakowskim skupisku firm z artykułami do wykończenia wnętrz, przy ulicy Zakopiańskiej 58. Na dzień dzisiejszy, mimo zwężenia ulicy Zakopiańskiej dojazd do naszego salonu z podłogami jest szybki i bezproblemowy.

Asortyment i ekspozycja

Uważamy, że to największa zaleta i najmocniejsza strona oferty ABC Dom. Zebraliśmy w jednym miejscu ofertę podłóg drewnianych (parkietów, desek warstwowych i paneli), paneli laminowanych oraz winylowych. Łączna liczba wzorów przekracza dwa tysiące pozycji, co może przerażać. Na szczęście na posterunku czuwają nasi doradcy, którzy pomogą w dokonaniu optymalnego wyboru, zarówno jeśli chodzi o cenę, parametry, jak i miejsce ułożenia podłogi. Nie wszyscy wiedzą, ale inna podłoga sprawdzi się w kuchni, a jeszcze inna w eklektycznej jadalni z przysłowiowym „pazurem”. Nasz zespół, oprócz długoletniego doświadczenia w sprzedaży podłóg, na bieżąco odbywa szkolenia produktowe, a także z aranżacji wnętrz. Najnowsze trendy w designie i klasyczne rozwiązania nie są nam obce. Na naszych ekspozytorach znajdziecie dużych rozmiarów wzory ułożeń od producentów podłóg drewnianych i paneli jak: QuickStep, Pergo, Baltic Wood, Chapel Parquet, FinishParkiet, Balterio, Kronopol, Łąccy i wielu, wielu innych. Dzięki szerokiemu asortymentowi jesteśmy w stanie zaproponować podłogi w różnych przedziałach cenowych.

Montaż

Zmora każdego inwestora. Dziesiątki pytań: jak znaleźć dobrego montażystę, na co zwrócić uwagę, jak przygotować wylewkę, ile zamówić materiału… Nerwy związane z czasem oczekiwania, a tu kolejna ekipa czeka. To wszystko zostaw nam. Zatrudniamy mistrzów w swoim fachu, ekspertów, którzy sprawdzą wylewki, położą podłogę, zabezpieczą i zamontują wykańczające listy podłogowe. Problem z otwarciem drzwi balkonowych po zamontowaniu cokołu? Na takie problemy mają również patent.
Gdzie kupić podłogi w Krakowie?
Finishdeska i płytki heksagonalne Kraków

Promocje

Staramy się na bieżąco informować o promocjach producentów podłóg w mediach społecznościowych, ale w naszych salonach zawsze czekają najbardziej atrakcyjne oferty.

Mamy nadzieję, że powyższe zalety są wystarczające i dzięki nim niedługo się spotkamy, a odpowiedź na pytanie gdzie kupić podłogi w Krakowie była satysfakcjonująca.