Finishdeska Mniejsza grubość=atrakcyjna cena

Finishdeska Mniejsza grubość=atrakcyjna cena

Promocja nieaktualna.
Jeśli kochacie naturalne materiały, jeśli lubicie dotyk naturalnego drewna pod stopami, to możecie wybierać spośród parkietów lub drewnianych podłóg warstwowych. Podłogi warstwowe pozwalają na wykonanie deski o większym wymiarze niż w przypadku klasycznej klepki podłogowej, ale często cena takiego rozwiązania jest dużym wyzwaniem dla inwestora.

Dlatego, od 15 października 2019 roku, w ofercie naszego salonu w Krakowie pojawiła się Finishdeska. Jest to podłoga dwuwarstwowa, na podkładzie ze sklejki podcinanej, lakierowana lub olejowoskowana, fazowana czterostronnie, o wymiarach: 800-1200/150/12 mm. Grubość warstwy użytkowej ≈ 3 mm. W porównaniu do klasycznej Finishdeski grubość została obniżona o 2 mm, a cena aż o 65 zł na m2.

Dąb exclusive – Kolorystyka zbliżona, słój dowolny, małe sęki szpilkowe, dopuszczalny minimalny błyszcz, nadaje się na ogrzewanie podłogowe. Wykończenie olejem 115zł, wykończenie lakierem 120zł, wykończeniem olejem + szczotkowanie 120zł, wykończenie lakierem + szczotkowanie 125zł

Dąb natura – Kolorystyka zróżnicowana, słój dowolny, dopuszczalna biel krawędziowa do 15% szerokości jednego elementu, sęki zdrowe i szpachlowane bez ograniczeń, dopuszczalny błyszcz, nadaje się na ogrzewanie podłogowe. Wykończenie olejem 95zł, wykończenie lakierem 100zł, wykończeniem olejem + szczotkowanie 100zł, wykończenie lakierem + szczotkowanie 105zł

*  Podane ceny są cenami netto

Odwiedź nasze salony w dwóch miejscach w Krakowie, zobacz podłogę na żywo, zainspiruj się, pożycz wzornik i dopasuj podłogę do mebli i ścian!

Przykładowe wzory Finishdeski w promocji