Tapety

Tapety Rasch Textil. Piękne, tkane i naturalne tapety, już w Krakowie.

Bogata oferta tapet materiałowych

Rasch Textil to marka najwyższej jakości pokryć ściennych i tkanin na całym świecie. Są one skomponowane za pomocą szerokiej gamy różnych materiałów nadających wersji końcowej niepowtarzalny wygląd i styl.

Do produkcji tapet wykorzystywane są najwyższej jakości przędze i włókna tj: bawełna, len, wełna, jedwab, wiskoza i poliester.

Rasch Textil jako wytwórca i projektant oferuje rozpoznawalną na całym rynku międzynarodowym markę, a co za tym idzie style wnętrz, efekty dekoracyjne. Niezmiennie eleganckie wzory sprzyjają stworzeniu niepowtarzalnej atmosfery.

Masz problem z wyborem?

Mamy ciekawe, luksusowe i designerskie wzory tapet tekstylnych. Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy.

Rash Textil – wyjątkowa, niemiecka jakość

Rash Textil, niemiecka marka rozpoznawalna na całym świecie, marka która kojarzy się z ekskluzywnością, wysublimowanym designem i , a możę przede wszystkim, jakością. Tapety Rash Textil w naszych salonach można zobaczyć na żywo, dotknąć i poczuć czym różni się odczucie tapety lnianej i bawełnianej od papierowej.

Niezależnie od tego czego poszukujecie nowoczesności, orientalnej ornamentyki czy klasycznych, ponadczasowych wzorów. Projektanci Rash Textil na pewno przygotowali coś w Twoim guście.

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków