Drzwi zewnętrzne Kraków

Antywłamaniowe, z szybą, nowoczesne i drewniane.

Salon z drzwiami zewnętrznymi w Krakowie

Drzwi zewnętrzne do domu są wystawione permanentnie na działanie czynników zewnętrznych takich jak deszcz, czy promienie słońca. Wszystkie te zjawiska działają niekorzystnie na wygląd drzwi niszcząc wygląd.

W naszej ofercie znajdą Państwo każdy rodzaj drzwi: drewniane, pełne, z szybą, antywłamaniowe, stalowe, gładkie, ze zdobieniami. Drzwi, które odgrodzą od hałasu z ulicy, zapewnią bezpieczeństwo i spokój mieszkańcom. Na wiele lat.

Drzwi antywłamaniowe

Drzwi antywłamaniowe w każdej klasie od RC1 aż do RC6. Wytrzymałe i zapewniające bezpieczeństwo mienia i osób przebywających we wnętrzu.

drzwi-zewnetrzne-drewniane-krakow

Drzwi drewniane

Drzwi drewniane to klasyka. Obecna oferta drzwi drewnianych to nie tylko tradycyjne drzwi ze zdobieniami i przeszkleniami, ale również nowoczesne, proste drzwi.

drzwi-techniczne

Drzwi obiektowe

Przeciwpożarowe i dźwiękoszczelne to parametry drzwi do obiektów przemysłowych i handlowych. Ich zadania są odmienne od zadań typowych drzwi zewnętrznych.

drzwi-erkado-krakow1

Drzwi stalowe | metalowe

Montaż drzwi wejściowych stalowych to dobry sposób, aby zgrać wyglądem drzwi, bramę garażową oraz okna. Spójność w wyglądzie budynku gwarantowana.

Drzwi zewnętrzne do domu Kraków

Drzwi pełne

Drzwi pełne bez dodatkowych zdobień oraz szyb – metalowe oraz drewniane – taką ofertę przygotowaliśmy dla klientów szukających minimalistycznego wyglądu w drzwiach.

drzwi-techniczne-krakow

Drzwi techniczne

Drzwi techniczne do piwnicy, kotłowni, czy garażu, jak również drzwi z elektronicznymi systemami dostępu również są dostępne dla naszych klientów w salonach ABC Dom.

drzwi-erkado-krakow2

Drzwi z szybą

Drzwi zewnętrzne z szybą to dobry sposób, aby doświetlić  ciemny wiatrołap. Szyba może znajdować się w drzwiach, ale również jako świetlik nad skrzydłem.

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i tysiące drzwi zewnętrznych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Salon ul. Meiera Kraków

Salon ul. Zakopiańska Kraków