Salony Wyposażenia ABC Dom
Bramy garażowe WIŚNIOWSKI w Krakowie

Prowadzimy sprzedaż bram garażowych segmentowych i posiadamy pełną ofertę tych bram od największego polskiego producenta Wiśniowski.

Trzy kolekcje bram garażowych segmentowych

  • Prime
  • Unitherm
  • UniPro

to olbrzymi wybór rozwiązań, kolorów i parametrów technicznych. Specjaliści w naszych salonach pomogą z wyborem optymalnej bramy segmentowej do Twojego domu.

Każdą bramę garażową możemy dla Ciebie zamontować. Oferujemy profesjonalny montaż bram garażowych w Krakowie i jego okolicach. Dla nas profesjonalny oznacza, że zamontowane bramy działają płynnie i cicho, a na wykonane prace udzielamy gwarancji.

01
JAKOŚĆ

Sprzedajemy bramy garażowe, których nie balibyśmy się zamontować w naszych domach – niezawodne i o doskonałych parametrach cieplnych.  Montujemy i sprzedajemy bramy garażowe od 10 lat.

02
Terminowość

Trzymamy się terminów montażu i realizacji zamówień na bramy garażowe.

03
SOLIDNOŚĆ

Montujemy solidne i  niezawodnie działające napędy do bram garażowych.

Nowoczesne rozwiązania techniczne i wzornictwo

Brama segmentowa PRIME

Najnowocześniejsza linia bram garażowych marki Wiśniowski. Łączy w sobie technikę, jakość, bezpieczeństwo, oraz coraz częściej poszukiwany design.

Brama UniTherm
Ciepła brama do garażów połączonych z budynkami mieszkalnymi. Spełnia rygorystyczne normy pod względem odporności na działanie wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza.

Bramy UniPRO

Najczęściej wybierana brama garażowa z dobrymi parametrami przenikalności cieplnej, będąca komfortowym rozwiązaniem do garaży ogrzewanych.

Szeroki wybór=personalizacja

Indywidualne
podejście
Setki kombinacji
wzorów i kolorów

1

Stojąc przed wyborem wzoru i kolorystyki bramy wielu naszych klientów czuje się zagubionych. To właśnie dlatego nasi sprzedawcy odbyli szkolenia w zakresie doradztwa kolorystycznego i technicznego. Staniemy na głowie, aby nasi klienci dokonali wyboru, z którego będą odczuwali satysfakcję przez długie lata użytkowania bramy segmentowej.

Nie wiesz od czego zacząć?
Przerażają Cię liczba wzorów, kombinacji i parametry techniczne? POMOŻEMY! Mamy za sobą szkolenia produktowe i doświadczenie, dzięki którym wspólnie wybierzemy najlepszą dla Ciebie opcję, a nasi montażyści szybko i sprawnie zamontują Twoją bramę segmentową.
Nie tylko bramy garażowe
Prowadzimy salony z drzwiami zewnętrznymi, wewnętrznymi, podłogami drewnianymi i panelami podłogowymi.
Jeśli budujesz dom, to musisz nas odwiedzić.
testimonial-team (Demo)
Wiesiek

Wszystko sprawnie zrealizowane w bardzo korzystnej cenie. Polecam!

testimonial-team (Demo)
Paulina

Rzetelne i uczciwe podejście do klienta, stały kontakt telefoniczny i mailowy. Zamówiona brama została zamontowana dużo szybciej niż przewidywały terminy. Jestem bardzo zadowolona z usług!!! Polecam z czystym sumieniem. Pełen profesjonalizm!

testimonial-team (Demo)

POLECAM! Szybka wycena, pomiar i bezproblemowy montaż. Aby wszyscy tak działali!