Salony Wyposażenia ABC Dom
Bramy garażowe w Krakowie

Szukasz odpowiedzi na pytanie „Gdzie w Krakowie kupić bramę garażową?”. Jesteś w dobrym miejscu.

Wybraliśmy najlepszych producentów bram garażowych, wyselekcjonowaliśmy najlepsze bramy segmentowe i niezawodne napędy. Nasi doradcy zawsze dzielą się wiedzą, pomagają dobrać optymalne rozwiązania w zadanych budżetach i zaproponują bramy w konkurencyjnych cenach.

Oferujemy również profesjonalny montaż bram garażowych w Krakowie i jego okolicach. Dla nas „profesjonalny” oznacza, że zamontowane bramy działają płynnie i cicho, a na wykonane prace udzielamy gwarancji.

01
JAKOŚĆ

Sprzedajemy bramy garażowe, których nie balibyśmy się zamontować w naszych domach – niezawodne i o doskonałych parametrach cieplnych.  Montujemy i sprzedajemy bramy garażowe od 10 lat.

02
Terminowość

Trzymamy się terminów montażu i realizacji zamówień na bramy garażowe.

03
SOLIDNOŚĆ

Montujemy solidne i  niezawodnie działające napędy do bram garażowych.

Szeroki wybór=personalizacja
Wzory, faktury i kolory

Bramy segmentowe występują w setkach możliwych kombinacji  wzorów i kolorów, dzięki czemu Inwestor nie będzie miał problemu z dopasowaniem wzoru i koloru bramy garażowej do elewacji budynku.

Polecamy bramy segmentowe jako uniwersalne i praktyczne rozwiązanie, które pozwala zachować szersze światło wjazdu, jest możliwe do zamontowania w każdym otworze i nie ogranicza przestrzeni wewnątrz garażu.

Producenci bram oferują rozwiązania do garaży pozostających w bryle budynku, które cechuje podwyższona izolacyjność ciepła oraz do garaży wolnostojących, gdzie zachowanie temperatury jest mniej ważne.

Nie wiesz od czego zacząć?
Przerażają Cię liczba wzorów, kombinacji i parametry techniczne? POMOŻEMY! Mamy za sobą szkolenia produktowe i doświadczenie, dzięki którym wspólnie wybierzemy najlepszą dla Ciebie opcję, a nasi montażyści szybko i sprawnie zamontują Twoją bramę segmentową.
Bramy segmentowe
WIŚNIOWSKI

Estetyczne i ciepłe bramy garażowe Wiśniowski to idealne rozwiązania do każdego domu. Nowoczesne konstrukcje oraz odporne na czynniki zewnętrzne komponenty użyte do produkcji bram segmentowych Wiśniowski gwarantują długoletnie, komfortowe użytkowanie.

Bramy segmentowe
Hörmann

Ponadprzeciętna trwałość, doskonałe parametry izolacyjne i bezpieczeństwo to właśnie bramy Hormann. Wyposażone w ułatwiające otwieranie napędy, bramy segmentowe Hormann w niezwykle cichy sposób otwierają się pionowo do góry, oszczędzając tym samym miejsce w garażu.

Nie tylko bramy garażowe
Prowadzimy salony z drzwiami zewnętrznymi, wewnętrznymi, podłogami drewnianymi i panelami podłogowymi.
Jeśli budujesz dom, to musisz nas odwiedzić.
testimonial-team (Demo)
Wiesiek

Wszystko sprawnie zrealizowane w bardzo korzystnej cenie. Polecam!

testimonial-team (Demo)
Paulina

Rzetelne i uczciwe podejście do klienta, stały kontakt telefoniczny i mailowy. Zamówiona brama została zamontowana dużo szybciej niż przewidywały terminy. Jestem bardzo zadowolona z usług!!! Polecam z czystym sumieniem. Pełen profesjonalizm!

testimonial-team (Demo)

POLECAM! Szybka wycena, pomiar i bezproblemowy montaż. Aby wszyscy tak działali!