Salony Wyposażenia ABC Dom
Bramy garażowe HORMANN w Krakowie

Prowadzimy sprzedaż bram garażowych segmentowych i posiadamy pełną ofertę tych bram od największego, renomowanego, niemieckiego producenta Hormann.

Bramy segmentowe Hormann to produkty, które stawiają na innowacyjność i wysoką jakość poszczególnych elementów. Oferują rozwiązania, których nie posiadają konkurencyjne firmy (np. spójny wygląd bramy i ościeżnicy, mechanizm zabezpieczający przed podważeniem…).
Oferta bram segmentowych Hormann jest warta rozważenia w kalkulacjach każdego inwestora.

Każdą bramę garażową możemy dla Ciebie zamontować. Oferujemy profesjonalny montaż bram garażowych w Krakowie i jego okolicach. Dla nas profesjonalny oznacza, że zamontowane bramy działają płynnie i cicho, a na wykonane prace udzielamy gwarancji.

01
JAKOŚĆ

Sprzedajemy bramy garażowe, których nie balibyśmy się zamontować w naszych domach – niezawodne i o doskonałych parametrach cieplnych.  Montujemy i sprzedajemy bramy garażowe od 10 lat.

02
Terminowość

Trzymamy się terminów montażu i realizacji zamówień na bramy garażowe.

03
SOLIDNOŚĆ

Montujemy solidne i  niezawodnie działające napędy do bram garażowych.

Nowoczesne rozwiązania techniczne i wzornictwo

Niemiecka jakość

Produkcja bram segmentowych odbywa się w Niemczech. Produkcja jest zgodna z normami, a niemiecka dokładność również przy produkcji bram nie ma sobie równych.

Parametry termincze
Unikalna konstrukcja ThermoFrame polepsza właściwości izolacyjne ocieplanych bram segmentowych. Czarny profil z tworzywa sztucznego, który montuje się razem z ościeżnicą bramy, zapewnia termiczne oddzielenie ościeżnicy od ściany budynku i zwiększa izolacyjność cieplną nawet o 15 %.

Bezpieczeństwo

Bramy garażowe, które są montowane z dedykowanym napędem, podczas zamykania automatycznie ryglują się w prowadnicy. Powoduje to skuteczne zabezpieczenie bramy przed podważeniem.  Rozwiązanie to zostało opatentowane, a jego wyjątkowość polega na pozostawaniu skutecznym nawet w trakcie awarii zasilania.

Szeroki wybór=personalizacja

Indywidualne
podejście
Setki kombinacji
wzorów i kolorów

1

Stojąc przed wyborem wzoru i kolorystyki bramy wielu naszych klientów czuje się zagubionych. To właśnie dlatego nasi sprzedawcy odbyli szkolenia w zakresie doradztwa kolorystycznego i technicznego. Staniemy na głowie, aby nasi klienci dokonali wyboru, z którego będą odczuwali satysfakcję przez długie lata użytkowania bramy segmentowej.

Nie wiesz od czego zacząć?
Przerażają Cię liczba wzorów, kombinacji i parametry techniczne? POMOŻEMY! Mamy za sobą szkolenia produktowe i doświadczenie, dzięki którym wspólnie wybierzemy najlepszą dla Ciebie opcję, a nasi montażyści szybko i sprawnie zamontują Twoją bramę segmentową.
Nie tylko bramy garażowe
Prowadzimy salony z drzwiami zewnętrznymi, wewnętrznymi, podłogami drewnianymi i panelami podłogowymi.
Jeśli budujesz dom, to musisz nas odwiedzić.
testimonial-team (Demo)
Wiesiek

Wszystko sprawnie zrealizowane w bardzo korzystnej cenie. Polecam!

testimonial-team (Demo)
Paulina

Rzetelne i uczciwe podejście do klienta, stały kontakt telefoniczny i mailowy. Zamówiona brama została zamontowana dużo szybciej niż przewidywały terminy. Jestem bardzo zadowolona z usług!!! Polecam z czystym sumieniem. Pełen profesjonalizm!

testimonial-team (Demo)

POLECAM! Szybka wycena, pomiar i bezproblemowy montaż. Aby wszyscy tak działali!