Promo

HomePromo

Dębowe, drewniane podłogi od Baltic Wood w wyjątkowej promocji. Od nas dokładamy montaż gratis! Podłogi są dostępne nawet w ciągu 24h

Podłogi dębowe Baltic Wood są tak piękne, że nie przejdziecie obok nich obojętnie, a najlepiej przekonacie się o tym na żywo w naszych salonach w Krakowie.

Szukacie podłogi winylowej i paneli winylowych w Krakowie? Nie mogliście lepiej trafić. Od dzisiaj (15.06) prawie przez całe wakacje do 24 sierpnia 2020 razem z Quick-Step przygotowaliśmy dla Was małą promocję.

UWAGA!PROMOCJA LIMITOWANA

Proponujemy promocję drzwi zewnętrznych Martom Model AI01 z montażem. Wysoka jakość wykonania, bardzo dobre parametry i ciekawy wygląd. To te cechy sprawiły, że Drzwi Martom Model AI01 trafiły do naszej promocji.

Klasyczne, ale równocześnie nowoczesne drzwi do domu Martom Model P-GI 623.  Drzwi ciepłe, ciche i bezpieczne będą ozdobą każdego budynku, a dyskretne szklenie z pakietem 3 szybowym podkreśli charakter nieruchomości.

Drzwi wewnętrzne Porta Koncept grupa C okleiny Portadecor i Portasynchro 3d w ofercie salonów ABC Dom w Krakowie

WYPOSAŻENIE STANDARD

  • Zamek dostępny w trzech wariantach: na klucz zwykły, z blokadą łazienkową lub dostosowany pod wkładkę patentową
  • Trzy zawiasy czopowe standard
  • Szyba hartowana matowa
  • Przygotowanie do skrótu, maksymalnie 60 mm

Proponujemy wewnętrzne drzwi DRE model AURi w cenie  907,2 zł z montażem. DRE AURI to drzwi wewnętrzne, produkowane z niesamowitą precyzją i starannością dostępne w wielu kolorach oklein co ułatwi dopasowanie do wymarzonego wnętrza. Dużą zaletą drzwi jest solidna i trwała konstrukcja.

Promocja nieaktualna.
Jeśli kochacie naturalne materiały, jeśli lubicie dotyk naturalnego drewna pod stopami, to możecie wybierać spośród parkietów lub drewnianych podłóg warstwowych. Podłogi warstwowe pozwalają na wykonanie deski o większym wymiarze niż w przypadku klasycznej klepki podłogowej, ale często cena takiego rozwiązania jest dużym wyzwaniem dla inwestora.