Klamki zewnętrzne

HomeKlamkiKlamki zewnętrzne

Klamki do drzwi wejściowych

Klamka to dodatkowy element, który w niezwykły sposób potrafi podkreślić piękno drzwi, ale wybierając klamki do drzwi zewnętrznych warto nie zapominać o jej podstawowej funkcji.

Wykonana z niskiej jakości materiałów i zacinająca się klamka nie zapewni nam sprawnego użytkowania na lata. W końcu stanie się elementem, który z ozdobą niewiele będzie miał wspólnego, co jednocześnie wpłynie na komfort użytkowania, a w konsekwencji spowoduje konieczność wymiany klamki na nową.

Masz problem z wyborem?

Rozety kwadratowe, owalne, ukryte. Różne stopy stali, w sumie tysiące modeli klamek do wyboru. Jak dopasować do drzwi najlepsze z nich? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy.

Klamki zewnętrzne

Decydując się na zakup dobrej jakościowo klamki zewnętrznej należy dobrze przyjrzeć się ofercie na rynku. Warto również samodzielnie dotknąć klamki, aby upewnić się, czy dobrze leży w dłoni, czy podoba nam się wizualnie i czy ogólne wrażenie jest na plus.

W naszej ofercie posiadamy bardzo dużo klamek, głównie producentów z Włoch dla których, poza walorami użytkowymi, liczy się wygląd produktu i do którego włoscy producenci przykładają bardzo dużo uwagi. Klamki w ich ofercie podążają za trendami w tym segmencie i z pewnością znajdą Państwo wśród nich prawdziwe perełki.

Przykładowe klamki zewnętrzne w ofercie salonów ABCdom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków