Blog o drzwiach i podłogach

Bezpieczeństwo oraz spokój naszych bliskich są dla każdego bardzo istotne, dlatego wybierając drzwi wejściowe do mieszkania w bloku lub apartamentowcu należy wziąć pod uwagę kilka bardzo ważnych aspektów. Konstrukcja, klasa antywłamaniowa, izolacja akustyczna, materiał, z którego zrobione są drzwi oraz wygląd. Taka ilość parametrów, o których musimy pomyśleć, może sprawić, że wybór drzwi będzie trudny. Jak dodamy do tego szeroką ofertę rynku, w której często trudno się odnaleźć, to decyzja o zakupie drzwi może być obarczona jeszcze większym stresem.
Wybierając drzwi do mieszkania warto skorzystać z porad wykwalifikowanych doradców, którzy dobrze znają ofertę producentów drzwi oraz nowinki technologiczne.

Zawiasy to element drzwi, któremu przy zakupie drzwi wewnętrznych nie poświęcamy zbyt dużo uwagi. Często temat zawiasów pojawia się tylko przy wyborze wariantu drzwi: przylgowe lub bezprzylgowe, a jakości i rodzajowi zawiasów nie poświęcamy ani chwili. Temat zawiasów pojawia się, kiedy zaczynają one sprawiać problem, negatywnie wpływając na komfort użytkowana drzwi. Nasz dzisiejszy wpis stworzyliśmy, aby pokazać jakie typy zawiasów można znaleźć na rynku, a przede wszystkim, jakie zawiasy są montowane w drzwiach z oferty naszych salonów drzwi w Krakowie.

Szukając tematów na wpisy na naszym blogu firmowym, postanowiliśmy zamieszczać wpisy poruszające tematy, o które najczęściej pytają nasi klienci. Dlatego dzisiaj temat niezwykle gorący, czyli „Jaka podłoga na ogrzewanie podłogowe?”

Wzrost popularności ogrzewania podłogowego, przy jednoczesnej niechęci części inwestorów do płytek podłogowych wymusił na producentach podłóg znalezienie rozwiązania, które pozwoli cieszyć się komfortem ciepłej podłogi oraz piękną, naturalną podłogą drewnianą lub doskonale imitującą drewno. W naszych salonach podłóg w Krakowie znajdą Państwo szereg rozwiązań na ogrzewanie podłogowe, w różnych wariantach cenowych. Nasza szeroka oferta na podłogi pozwala nam powiedzieć, że każdy znajdzie w ABC Dom swoją wymarzoną podłogę.